PL EN FR DE ESP JP

strony projektów logo ork logo warzywniak logo oas logo Tu można marzyć logo Ratusz BB logo rw logo gap logo agl logo exlibris logo vivaoliva logo skarby oliwian

Kontakt

Fundacja Wspólnota Gdańska

Biuro
ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
I piętro wejście od podwórka
80-320 Gdańsk
telefon: 58 345 29 67

otwarte od pn. - pt. w godz. 9.00 - 16.00

NIP 5842625418
REGON 220474006
KRS 0000286430

Rachunek
PKO BP SA
81 1020 1811 0000 0002 0125 1966

Adres siedziby/rejestrowy
Fundacja Wspólnota Gdańska
ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
80-320 Gdańsk
Andrzej Stelmasiewicz
Prezes Zarządu Fundacji Wspólnota Gdańska
tel. kom.: 601 622 222
e-mail: a.stelmasiewicz@aste.pl
Marzena Świtała
Koordynator Projektów
(Rozdroża Wolności, Oliwskie Święto Książki, Viva Oliva, Wigilia Oliwska)
tel. kom.: 501 743 555
e-mail: m.switala@wspolnotagdanska.pl
Natalia Filipionek - Rybińska
Specjalista ds. promocji / Koordynator Projektów Edukacyjnych
(Akademia Gdańskich Lwiątek, Gdańska Akademia Przedszkolaków, Konkurs na piosenkę o Gdańsku)
tel. kom.: 501 743 572
e-mail: n.filipionek@wspolnotagdanska.pl
Jolanta Leśniewska
Dyrektor Fundacji
tel. kom.: 517 599 027
e-mail: gap@wspolnotagdanska.pl, agl@wspolnotagdanska.pl
Ewa Labenz
Koordynator Projektów
(Skarby Oliwian)
tel. kom.: 519 166 301
e-mail: e.labenz@wspolnotagdanska.pl
Elżbieta Rolbiecka
Kierownik Administracji
tel. kom.: 519 166 302
e-mail: e.rolbiecka@wspolnotagdanska.pl
Anna Ławniczak
Główna Księgowa
tel. kom.: 501 510 329
e-mail: a.lawniczak@wspolnotagdanska.pl
Adam Rolbiecki
Specjalista ds. technicznych
tel. kom.: 517 599 021
e-mail: a.rolbiecki@wspolnotagdanska.pl
Maciej Boryszewski
Realizator dźwięku i oświetlenia
tel. kom.: 509 785 874
e-mail: m.boryszewski@wspolnotagdanska.pl
Magdalena Majchrzakowska
Animatorka Kultury Oliwskiej
tel. kom.: 601 057 574
e-mail: m.majchrzakowska@wspolnotagdanska.pl
Błażej Wielgosz
Webmaster, Administrator stron internetowych
tel. kom.: 519 553 941
e-mail: kontakt@webap.pl
biuletyn informacji publicznej
www.wspolnotagdanska.pl kontakt RODO - obowiązek informacyjny polityka prywatności ciasteczka (cookies) www.webap.pl