Chór Oliwskiego Domu Sąsiedzkiego „Po sąsiadach” - Piechotą do lata
wydarzenie jednodniowe, 2026.06.14w ramach projektu Fundacja Wspólnota Gdańska
Kliknij tu, aby przejść do szczegółowego opisu wydarzenia na stronie projektu.
Chór Oliwskiego Domu Sąsiedzkiego „Po sąsiadach” serdecznie zaprasza na kolejny wyjątkowy wieczór z muzyką i piosenką.„Piechotą do lata”.
W repertuarze znajdą się utwory o letnich, jasnych dniach, miłosnych uniesieniach, o górach, lasach, wycieczkach parostatkiem i wielu innych przyjemnych chwilach.
Spotkajmy się, by wspólnie śpiewać znane melodie, spędzić miło czas, powspominać i poczuć radość płynącą ze wspólnego muzykowania.
Nie trzeba mieć scenicznego doświadczenia – wystarczy chęć do śpiewania!
Przyjdź z bliskimi i dobrym humorem na sąsiedzkie spotkanie z piosenką, daj się porwać muzyce!
W programie:
wspólne śpiewanie znanych i lubianych piosenek
występ naszego chóru
dużo uśmiechu i dobrej zabawy!
Wstęp wolny!












