PL EN FR DE ESP JP

strony projektów logo warzywniak logo oas logo rw logo gap logo agl logo exlibris logo gjd logo vivaoliva logo WL4

Kontakt

Fundacja Wspólnota Gdańska

Biuro
ul. Opata Jacka Rybińskiego 24
80-320 Gdańsk
telefon/fax: 58 345 29 67

NIP 5842625418
REGON 220474006

Adres siedziby/rejestrowy
Fundacja Wspólnota Gdańska
ul. Dickmana 2/1
80-339 Gdańsk
Andrzej Stelmasiewicz
Prezes Zarządu Fundacji Wspólnota Gdańska
tel. kom.: 601 622 222
e-mail: a.stelmasiewicz@aste.pl
Marzena Świtała
Koordynator Projektów
(Rozdroża Wolności, Oliwskie Święto Książki, Viva Oliva, Wigilia Oliwska)
tel. kom.: 501 743 555
e-mail: m.switala@wspolnotagdanska.pl
Natalia Filipionek - Rybińska
Specjalista ds. promocji / Koordynator Projektów Edukacyjnych
(Akademia Gdańskich Lwiątek, Gdańska Akademia Przedszkolaków, Konkurs na piosenkę o Gdańsku)
tel. kom.: 501 743 572
e-mail: n.filipionek@wspolnotagdanska.pl
Anna Miler
Koordynator Projektów Edukacyjnych
(Gdańska Akademia Przedszkolaków, Akademia Gdańskich Lwiątek)
tel. kom.: 517 599 027
e-mail: gap@wspolnotagdanska.pl, agl@wspolnotagdanska.pl
Ewa Labenz
Koordynator Projektów
(Skarby Oliwian)
tel. kom.: 519 166 301
e-mail: e.labenz@wspolnotagdanska.pl
Elżbieta Rolbiecka
Kierownik Administracji
tel. kom.: 519 166 302
e-mail: e.rolbiecka@wspolnotagdanska.pl
Justyna Rostkowska
Główna Księgowa
tel. kom.: 501 510 329
e-mail: j.rostkowska@wspolnotagdanska.pl
Adam Rolbiecki
Specjalista ds. technicznych
tel. kom.: 517 599 021
e-mail: a.rolbiecki@wspolnotagdanska.pl
Błażej Wielgosz
Webmaster, Administrator stron internetowych
tel. kom.: 519 553 941
e-mail: kontakt@webap.pl
biuletyn informacji publicznej
www.wspolnotagdanska.pl kontakt polityka prywatności ciasteczka (cookies) www.webap.pl